ARAÇ SİGORTA

SİGORTA
 
Müşteri memnuniyetini öncelikli hedef alarak otomotiv sektöründe Nissan marka aracın bayiliğiyle, sunduğumuz hizmet yelpazemizi sigorta sektöründe birbirinden değerli sigorta şirketlerinin acentelikleri ile genişlettik.
 
Allianz, Güneş, Ak ve Mapfre Sigorta ile size özel en uygun sigorta paketini servis anlaşması avantajları ile birlikte hazırlayalım.
 
Sigorta Tipleri: 
 
Kaza Sigortası
Yangın Sigortası
Mühendislik Sigortası
Nakliyat Sigortası
Sorumluluk Sigortaları
Sağlık-Hayat Sigortası
 
Acenteliklerimiz:
 
Allianz Sigorta
Güneş Sigorta
Mapfre Sigorta
Ak Sigorta
 
 
ALLİANZ ve AK Sigorta Nis-Kasko’nun Avantajları:
 
-Nis-Kasko'da, aracınıza ait hasar onarımları uzman servislerde, Nissan Standartlarına uygun bir şekilde işin uzmanları tarafından yapılır. 
 
-Nis-Kasko'da, aracınızın onarımında kullanılan tüm yedek parçalar orijinal Nissan Yedek parçaları veya Nissan kalite ve standartlarına uygun parçalardır. 
 
-Nis-Kasko'da, aracınızın camı, orijinal Nissan veya Nissan kalite ve standartlarına uygun değişim teminatı kapsamındadır. 
 
-Nis-Kasko'da, 1.000 TL'ye kadar olan hasarlarda ekspertize gerek kalmadan araç onarımınız tamamlanır. 
 
-Nis-Kasko'da, bir kereye mahsus olmak üzere cam hasarı, radyo-teyp çalınması ve %100 rüculu hasarlarda, hasarsızlık indiriminiz korunur ve yenileme döneminde bir üst seviyeye yükseltilir. 
 
-Nis-Kasko'da, %65'e varan oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır. (Hasarsız geçen beşinci 12 aylık sigortalama süresinin sonundaki yenilemede) 
 
-Nis-Kasko'da, alarm ve/veya immobilizer'lı araçlarda anahtarın çalınması ve/veya kaybolması ya da alarm ve kilit sisteminin değiştirilmesi halinde, 1.000 TL'lik kısmı teminata dahil edilmiştir. 
 
-Nis-Kasko'da, aracınızın içindeki özel eşyaların çalınması durumunda resmi tutanaktaki özel eşya açıklaması esas alınarak yıllık 1.000 TL'yi geçmeyen kısmı sigorta teminatına dahil edilmiştir. (Nakit para, mücevherat, notebook/laptop, cep telefonu vb. elektronik eşyalar ve ticari emtea hariç) 
 
-Nis-Kasko'da yol yardım ve ikame araç hizmetleri gibi zengin asistans teminatları sunulur.