YENİ JUKE - ŞEHRİN HAYLAZI

YENİ JUKE ÖZELLİKLER

ENERJİNİ SERBEST BIRAK
Manyetik sarı, safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleriyle Yeni Nissan Juke, enerjini yansıtman ve yepyeni bir hayata başlaman için seni bekliyor. Kullanıcısına özel dinamik bir sürüş deneyimi yaşamak için O’nun enerjisiyle tanış!
 
TARZINI YANSIT
Special Edition versiyonda sunulan kırmızı, siyah, sarı ve beyaz aynı iç mekan ve dış renk seçenekleriyle tarzını yansıt! Orta konsolu, kapı detayları, direksiyon, vites, koltuk döşemesi ve deri gösterge siperliği dikişlerini renklendiren kişiselleştirme özelliği, enerjini arttıracak. 
 
LİMİTSİZ GÖKYÜZÜ
Sky Pack versiyonundan itibaren sunulan panoramik sunroof ile daha aydınlık ve ferah bir konforun tadını çıkart, dilediğin an yolculuğunun havasını değiştir.
 
1.2 TURBO MOTOR
PERFORMANS VE YAKIT EKONOMİSİ
Yeni Juke’un 1.2 turbo benzinli motoru, düşük ağırlığı, Stop/Start özelliği ve ortalama 5,6 litre yakıt tüketimiyle daha ekonomik ve çevreci bir performans sergiliyor.
 
YENİ JUKE KENDİNİ KEŞFET!
Yeni Nissan Juke, en ince detaylar düşünelerek senin için yeniden tasarlandı. Bumerang arka farları ve sportif tamponuyla şıklığını göster, performansın getirdiği dinamik sürüşün keyfini çıkart.
 
YENİ JUKE TASARIMIYLA "HEYECAN" YARATIR
Yeni Juke’un ‘V’ şeklindeki belirgin ön ızgarası, yeniden tasarlanan ön tamponu, LED gündüz farları ve Xenon far opsiyonu ile farklılaşın! Çevre Görüş Kameralarının yer aldığı LED sinyalli yan aynalarla şıklığınızı ve konforunuzu artırın.
 
KIŞKIRTICI İÇ TASARIM
Juke'un motorsiklet gövdesinden ilham alarak tasarlanan orta konsolu, yaşam alanındaki sportif dokunuşlar ve dinamik sürüş özellikleri, spor otomobil kullanma zevkini gündelik hayata taşıyor. Spor direksiyon, LED ışıklandırmalı gösterge paneli ve merkezi konsol ünitesi sportif koltukların şıklığıyla birleşerek sizi haylazlığa davet ediyor.
 
KUŞBAKIŞI KONFOR
Yeni Juke’ta bulunan 4 kameralı Çevre Görüş Sistemi sayesinde etrafınızdaki detaylara hakim olun, kolay ve stressiz parkın keyfine varın! Üstelik geri görüş kameranız lensini kendi kendine temizlesin.
 
HEYECANA DAHA FAZLA YER AÇ
Yeni Nissan Juke’un %40 artırılmış 354 lt bagaj kapasitesiyle kendine ve hobilerine daha fazla alan yarat. 60/40 oranında katlandığında sağladığı 797 lt ile yaşam alanını genişlet.
 
KONTROLÜN TADINI ÇIKAR
Nissan Dinamik Kontrol Sistemi’nin sportif sürüş için Sport, yakıt tasarrufu için Eco veya Normal  sürüş seçenekleriyle moduna göre seçimini yap. Sürüş bilgisi menüsüyle ortalama hız, geçen süre, yol mesafesi ve dört yönlü G-Kuvvetini (G-Force) görüntüle, ruh halini sürüşüne tek tuşla yansıt!
 
YENİ JUKE
Nissan Güvenlik Kalkanı
Yeni Juke’ta bulunan Nissan Güvenlik Kalkanı ile olası tehlikelerden korun! Sıra dışı tasarım ve eğlencenin yanı sıra güvenli bir sürüş deneyimle, yolculuğunun tadını çıkart.
 
Şerit Takip Uyarı Sistemi
Şerit Takip Uyarı Sistemi: Aracın geri kamerasını kullanarak en silik yol işaretlerini bile görür, şeritten çıkılmaya başlandığını tespit ettiğinde sürücüyü uyarır. 
*Sinyal vererek şerit değiştirme hariç.
** Şerit Takip Uyarı Sistemi yaklaşık 60 km/sa hızın üzerinde çalışır.
 
Kör Nokta Uyarı Sistemi
Geniş açılı geri kamerası sayesinde kör nokta olarak adlandırılan bölgedeki araçları tespit ederek yan aynalar üzerinde yer alan LED uyarıcılarla sizi uyarır. 
*Sinyal vererek şerit değiştirildiğinde sesli uyarıcılar da devreye girer.
**Kör Nokta Uyarı Sistemi en düşük 32km/sa hızda çalışır.
 
Hareketli Nesne Algılama Sistemi
Dışbükey lense sahip geniş açılı geri kamera, aracın arkasında hareket eden nesneleri ve kişileri algılayarak olası tehlikelere karşı önceden hazırlıklı olunmasını sağlar. 
*Hareketli Nesne Algılama Sistemi vites kolu R (geri) konumda ve araç hızı 8km/sa hızın altında olduğunda çalışır.

YENİ JUKE RENKLER

  • YENİ JUKE - Manyetik Sarı
  • YENİ JUKE - Tekno Kırmızı
  • YENİ JUKE - Safir Mavi
  • Manyetik Sarı
  • Tekno Kırmızı
  • Safir Mavi

YENİ JUKE GALERİ

YENİ JUKE VİDEO

YENİ JUKE DONANIM VE FİYAT LİSTESİ

MODEL YAKIT TİPİ VİTES KUTUSU MOTOR HACMİ
1.2 Turbo VISIA Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo TEKNA Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo SKY PACK Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo BLACK EDITION Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo SPECIAL EDITION Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo PLATINUM Benzin M/T 1197 cc
1.2 Turbo PLATINUM PREMIUM PACK Benzin M/T 1197 cc
1.5 dCi VISIA Dizel M/T 1461 cc
1.5 dCi TEKNA Dizel M/T 1461 cc
1.5 dCi SKY PACK Dizel M/T 1461 cc
1.5 dCi BLACK EDITION Dizel M/T 1461 cc
1.5 dCi SPECIAL EDITION Dizel M/T 1461 cc
1.5 dCi PLATINUM Dizel M/T 1461 cc
1.5 dCi PLATINUM PREMIUM PACK Dizel M/T 1461 cc
1.6 VISIA Benzin CVT(A/T) 1598 cc
1.6 TEKNA Benzin CVT(A/T) 1598 cc
1.6 SKY PACK Benzin CVT(A/T) 1598 cc
1.6 BLACK EDITION Benzin CVT(A/T) 1598 cc
1.6 SPECIAL EDITION Benzin CVT(A/T) 1598 cc
1.6 PLATINUM Benzin CVT(A/T) 1598 cc
1.6 PLATINUM PREMIUM PACK Benzin CVT(A/T) 1598 cc