YENİ MİCRA - ŞEHRİN VAZGEÇİLMEZİ

YENİ MİCRA ÖZELLİKLER

NISSAN MICRA ŞEHRİN YENİ VAZGEÇİLMEZİ
Yenilenen tasarımıyla Nissan Micra'lar artık hem daha sportif hem de daha stil sahibi. Şimdi onunla birlikte yola çıkmak, sizin için vazgeçilmez bir keyif haline gelecek.
 
ŞIKLIĞA DAVETLİSİNİZ!
Ferah bir iç mekana sahip Yeni Nissan Micra’nın, süet görünümlü koltukları, kumaş kaplı kapı döşemeleri, sürücü tarafı kol dayama ünitesi ve parlak siyah orta konsolu ile şehrin şıkları arasında yer alacaksınız.
 
Akıllı Anahtar
Akıllı Anahtar cebinizdeyken aracı tek tuş açıp kilitleyebilirsiniz. Araca 80 cm. yaklaştığınızda aracın kapısının üzerindeki düğmeye 2 defa basarak kapıları açabilirsiniz. İhtiyaç halinde akıllı anahtar içine gizlenmiş klasik anahtar vasıtası ile kilitler açılabilir.
 
Akıllı Far Sistemi
Akıllı Far sistemi sensörler sayesinde karanlık ortamda kendiliğinden açılır. 
*Match versiyonundan itibaren
 
Direksiyondan Kumanda Ünitesi
Sürüş esnasında direksiyon üzerinde bulunan kumanda sistemi ile ses sistemini, yol bilgisayarını ve telefon görüşmelerinizi dikkatiniz dağılmadan kumanda edebilirsiniz.
 
YENİ MICRA ÖNCE GÜVENLİK
İçiniz rahat olsun. Bir önceki nesil Micra’da standart olarak sunulan ABS, EBD, ESP, Fren destek sistemi ve 6 hava yastığına; yeni nesil Micra’da cruise control ve hız sınırlama teknolojileri de eklendi. Yeni Nissan Micra, konu güvenlik olunca yine sınıfının lideri.
 
6 Hava Yastığı
Ön, yan ve perde hava yastıkları size ve sevdiklerinize maksimum koruma sağlar. Eğer bebek koltuğunu ön tarafa koymak isterseniz ön yolcu tarafının hava yastığını kolayca iptal edebilirsiniz.
 
Hız Sabitleme
Cruise Control, bir hız kontrol sistemidir. Özellikle şehirler arası yolda, aracın sabit hızda seyrini mümkün kılan yardımcı bir sistemdir. Bu sistem sayesinde izin verilen azami hızı geçmeden, ayağınızı gaz pedalından tamamen çekerek daha rahat bir sürüş imkanı kazanırsınız.
 
ESP ile Daha Dengeli
Elektronik Denge Programı, her bir tekerlek üzerindeki fren basıncını kontrol eder ve lastik üzerinde ekstra bir basınç olduğunda motor torkunu düşürür. Böylelikle aracın yön dengesi sağlanır.
 
PARK ASİSTANI İLE KOLAYCA PARK EDİN!
Sokaktasınız ve park etmek için yer arıyorsunuz. Karşınıza bir park yeri çıktı. Peki aracınız buraya sığacak mı? Kendinize değil, Yeni Nissan Micra’da yer alan “Park Asistanı”na sorun. O sizin yerinize park etmenin uygun olup olmayacağını hesaplar ve size haber verir. Park sensörleriniz de rahatça park etmenizi sağlar.
 
YENİ NISSAN MICRA ENERJİNİZİ TAZELEYİN!
Yeni Nissan Micra’nın 98 HP güç, 147/4400 nm/dd tork üreten yeni nesil 1.2 lt DIG -S motoruyla hem daha az yakıt tüketin hem de düşük CO2 salınımı sağlayın. Böylelikle cebinize de doğaya da katkıda bulunun.
 
1.2 Litre Benzinli Motor
100km’de 4,3lt. yakıt tüketim değerine sahip, 80HP güç üreten yeni 1.2lt benzinli motoru dizelleri kıskandıran bir yakıt tüketim değerine sahiptir.
*MT versiyona ait şehir dışı ortalama yakıt tüketim değeridir. (lt/100km)
 
1.2 LT DIG-S Benzinli Motor
Nissan’ın yeni nesil benzinli 3 silindirli 98 beygirlik Stop&Start teknolojisine sahip motoru Micra DIG-S, Desire versiyonunda standart olarak sunuluyor. Bu motor teknolojisi bütün devirlerde etkin ivmelenme ve seri hızlanmalar sağlarken, sıklıkla vites değiştirmeleri engellemek amacıyla, maksimum torkun (147 Nm) %90’ı 4.400 dev/dk’dan itibaren etkin olarak sürüş keyfinizi en yüksek seviyeye çıkarıyor. Stop&Start fonksiyonu ile donatılmış DIG-S motoru 3,7 lt/100 km* düzeyine düşürülmüş iddialı bir yakıt tüketimi sağlıyor.

 

YENİ MİCRA RENKLER

 • YENİ MİCRA - Kırmızı
 • YENİ MİCRA - Tekno Mavi
 • YENİ MİCRA - Metalik Yeşil
 • YENİ MİCRA - Üzüm Siyahı
 • YENİ MİCRA - Gri
 • YENİ MİCRA - Gümüş
 • YENİ MİCRA - Okyanus Mavisi
 • YENİ MİCRA - İnci Beyazı
 • Kırmızı
 • Tekno Mavi
 • Metalik Yeşil
 • Üzüm Siyahı
 • Gri
 • Gümüş
 • Okyanus Mavisi
 • İnci Beyazı

YENİ MİCRA GALERİ

YENİ MİCRA VİDEO

YENİ MİCRA DONANIM VE FİYAT LİSTESİ

MODEL YAKIT TİPİ VİTES KUTUSU MOTOR HACMİ
1.2 STREET Benzin M/T 1198 cc
1.2 STREET Benzin CVT (AT) 1198 cc
1.2 MATCH Benzin M/T 1198 cc
1.2 MATCH Benzin CVT (AT) 1198 cc
1.2 DESIRE Benzin M/T 1198 cc
1.2 DESIRE Benzin CVT (AT) 1198 cc